Mgr. Jan Smejkal

Překlady - němčina - soudní ověření

Ověřené překlady Havířov – Ostrava – Karviná

Český Těšín – Frýdek-Místek

Reference

"V naší firmě, která má četné zahraniční kontakty, jsme po špatných zkušenostech s některými překladateli začali důležité překlady svěřovat panu Smejkalovi a tohoto kroku rozhodně nelitujeme. Je spolehlivý a pečlivý. Náklady vynaložené na překlad se nám mnohonásobně vrátí v dobré prezentaci naší firmy v zahraničí. Jeho služby můžeme jen doporučit."

Josef Nejedlý
vedoucí obchodního oddělení
Slévárna a modelárna Nové Ransko s.r.o.
(8. ledna 2007)

"Spolupráce s panem Smejkalem v oblasti technických překladů, zpracovávaných pomocí překladatelského softwaru Transit, je pro naši firmu velice přínosná. Překládá pro nás již několik let a s kvalitou překladů i technickými schopnostmi pana Smejkala, které jsou pro práci překladatele v dnešní době nezbytné, jsme velmi spokojeni."

Ing. László Jankovics
jednatel STAR CZECH s.r.o.

"S Mgr. Janem Smejkalem coby externím překladatelem spolupracujeme již bezmála 18 let. Jeho služeb využíváme zejména pro obzvláště důležité klienty, mezi nimiž jsou i přední světové strojírenské firmy. Pan Smejkal pro naši agenturu vypracovává vysoce kvalitní překlady především z německého do českého jazyka, zejména překlady textů technického charakteru. Jeho překlady byly vždy vyhotoveny včas a v nadstandardní kvalitě. Jednání s panem Smejkalem je příkladně profesionální a bezproblémové. Od našich klientů často dostáváme na práci pana Smejkala velmi pochvalné reakce."

Damián Faber
vedoucí divize mezinárodních překladů
PRESTO-PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.

webdesign © Jan Smejkal